Diskusná téma: Fórum

Rozhodcovia

MArtIn | 18.08.2013

Zdravím,

chcel by som sa vyjadriť k prípstupu rozhodcov k zapasom, či by nebolo dobre skúsiť zohnať nejkých rozhodcov čo sa tomu aj rozumia, keď sa im už platí za pískanie. Neplatíme 210€ štartovné, aby tam len kazili futbal keď sa chlapci snažia hrať.
Sú tam istí "rozhodcovia" ktorým sa nechce ani hýbať a nie to pískať a sledovať hru!!!

Re:Rozhodcovia

Stano | 01.09.2013

Cau Martin,.. treba verejne diskutovat o tom čo sa deje v konkretnom zapase,co ta poskodilo alebo co sa ti zda zle.
Hento je moc všeobecne.
U veľa ľudí prevláda mienka ,že rozhodcovia zle pískajú...
No vieš ,tiež sú to len ľudia... Kedysi pískal chovanec... Buď rád že si ho nezažil,ja som kvôli nemu plakal na ihrisku veľakrát..a to vážne.
Poslední rozhodcovia musím povedať aj napriek tomu,že sa pár krát upísknu, pískaju dosť dobre... Niekedy zapíska proti inokedy pre..
Ja neviem, kopeckrát vyletím na rozhodcu,pýtam si vysvetlenie a ked ho nemá, viem že mám pravdu, potom mu to po zápase poviem bez emocii a on si vačšinou chybu prizná a kompenzuje ju možno v ďalších zápasoch.
Chceš mať rozhodcov na úrovni extraligy?
Tak si kukni ako sa tam hrá..
Tuná chalani zahrávajú ako chcú,auty trvajú 5-6 niekedy 10 sekúnd, prešlapy, fauly, šmýkačky...
Ja som hral openligu a môžem ti povedať že táto dedinská liga , nemá nič spoločné s futsalom,resp ,malým futbalom. Skús to tak brať..
fakt sa priznám,že mna majú rozhodcovia najneradšej..- Len preto že prídem a poviem im pravdu- Ako to má byť , .. Vačšinou počúvam ,že som jediný kto má problém,jediný kto nadáva.. Ver mi - konkrétny zápas, vezmi si tajm , kapitána a môžeš zákrok prediskutovať. Títo chalani nie sú na hlavu, vačšinou sa snažia pískať " free for all"

MLMF ZAREC

LAZIO CADCA | 25.07.2013

nechapem Lazio sa chce prihlasit do noveho rocnika a niekto tu je proti! prihlasky sa mali dat do 28.7 poslali sme ju 22.7 cim sme stihli termin a nikto to neakceptuje? tak to je ozaj smutne!

Re:MLMF ZAREC

Stando | 30.07.2013

A kto by bol proti? cim viac mužstiev ,tým lepšie...
šak čo sa stalo? Lazio asi neprišlo na 1. zápas nie?

Cemix - elmont

rozhorceny | 25.06.2013

Smutne ked niekto nevie zvládnuť prehru. Hrac typu prengel by mal ist ku psychologovi. Takito ludia otravujú futbalovu verejnost.

Ps. Gde sa dvaja biju, Marec zviťazí. Stando ideš!

Re:Cemix - elmont

halogen | 25.06.2013

co sa na tom zapase stalo??

Re:Re:Cemix - elmont

Stano | 27.06.2013

Nič ,eln som Prengelovi ukopol loptu , potom ho to vzalo a šturil ma na zem...
Začal sa po mne válať ako retardovaný a keĎ som sa ho snažil odkopnúť kopol ma do hlavy. Inak v pohode,

Aspoň že tu anketu čo tu je od začiatku sezony vyhrali :D

Athletic

Džony | 22.06.2013

Kalinof stúpa

elmont

halogen | 16.06.2013

podme elmont...vyhrajte tu ligu,vsak tam nemate superov:o)

:D

:D | 16.06.2013

:D

<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24 >>

Pridať nový príspevok